Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

SARAL ELEKTRİK


Firma Adı :  
SARAL ELEKTRİK  
Sektör :  
ELEKTRONİK & ELEKTRİK / Elektrik tesisat
Firma Yetkilisi :  
SARAL ELEKTRİK BİLGİN AKMAN
Telefon :  
212.235 06 20
Faks :  
.235 06 20
Adres :  
SARAL ELEKTRİK BİLGİN AKMAN

Okçumusa Cad. Menevşe İşhanı No: 22/126 K:1
Karaköy / İSTANBUL

Telefon : +90 (212) 235 06 20 – +90 (505) 123 30 79 – +90 (505) 879 70 54
İlçe :  
Karaköy
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
Web Sayfası :  
www.saraelektrik.com
E-Posta :  
info@saralelektrik.com
 
Konnektör nedir ve önemi?

Konnektörün sözcüğünün kelime anlamı “bağlayıcı”dır. Konnektör teknolojisi her türlü endüstriyel yapının (fabrika, ar-ge, dönüşüm vs.) vazgeçilmezi olduğu gibi, savunma sanayisinde de kullanılan çok önemli bir komponenttir. Kullanımı kesinlikle bu alanlarla sınırlı değildir. Başlıca kullanıldığı diğer alanlar arasında ise ses & video, otomotiv, medikal, aydınlatma, güneş enerjisi sistemleri, havacılık ve denizcilik yer almaktadır. Ürün olarak genellikle zor koşullarda tercih edilirler.

Sanayi devrimi ve sonrasında elektrik sistemlerinin insan hayatına yoğun şekilde girmesiyle tüm sistem de değişim göstermiştir. Bu sebeple elektrik üretim birimlerinin en önemli enerji kaynağı olmuştur. Üretim bantlarının büyümesi ve yeni makinelerin de sayıları artarak bu bantlara eklenmesi, bu makinelere enerji iletilmesi, alanda bulunan sensör vb. bilgi teknolojilerinin ana kumanda merkezlerine bilgi iletebilmesi için iletim sistemlerine olan ihtiyacı da ortaya çıkarmıştır. Konnektörler de bu alanlarda bağlayıcı görevi görmek adına yeni özellikler eklenerek üretilmeye devam edilmişlerdir.
Konnektör çeşitleri nelerdir?

Konnektörler, yaşamımızda çok önemli bir bağlantı yoludur. Konnektör çeşitleri dikkate aldığımızda oldukça zengin konnektör çeşitleri ile yaşamaktayız. Konnektörler; aydınlatma konnektörleri, endüstriyel konnektörler, fiber optik konnektörler, otomotiv konnektörleri, enerji konnektörleri ve bu grup konnektörler ise askeri konnektörler, su geçirmez konnektörler, uydu konnektörleri, mobil konnektörler, müzik konnektörleri, su altı konnektörleri, solar konnektörler, güç konnektörleri, valf konnektörler, minyatür konnektörler, lipo pil konnektörler, silindirik konnektörler, döner konnektörler, enformatik konnektörler, üniversal fiş konnektörler ve yüzlerce konnektör yaşamımızda ve ticari hayatımızda önemli yer tutmaktadır. www.saralelektrik.com konnektör çeşitlerini zengin hazır stokları ile online hizmet vermektedir. Askeri konnektör markalarınıda bünyesinde barındıran www.saralelektrik.com ekonomik konnektör satışı ile 7/24 web alıveriş yapabilirsiniz.

Etiketler: konnektör / konnektör çeşitleri / konnektörler
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn