Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

DURSUNLAR OTOMOTİV PİREL...


Firma Adı :  
DURSUNLAR OTOMOTİV PİRELLİ ERDEMLİ ANA BAYİ  
Sektör :  
OTOMOTİV & MOTORSİKLET / Oto jant Lastik
Firma Yetkilisi :  
Mustafa DURSUN
Telefon :  
324.515 4645
Faks :  
.515 4645
Adres :  
İlçe :  
Erdemli
İl :  
İçel - Mersin
E-Posta :  
dursunlarpirelli@hotmail.com
 
Misyon: Oto Lastik Sektörü, nün Lider Firması Pirelli Lastiklerinin Erdemli / Mersin Yetkili Ana Bayi Satıcısı Firmamız Otomotiv Sektöründe 35.Yıldır Hizmet Vermektedir.PİRELLİ ve CEAT Lastiklerinin Bütün Ürün Grupları (Binek, Performans, 4x4, Hafif Ticari, Ağır Vasıta, Zirai grup, İş makinası ve Motorsiklet) Lastiklerinin Toptan Satış-Filo Satış-ve Perakende Satışı ile Doğru ürün-Doğru Fiyat-Doğru hizmet politikasıyla ve Güncel Kampanya,larla Lastik Sektöründe Sürekli Yenilikçi Gelişen Teknoloji,ye Yatırım Yaparak Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutarak Sürekli Yenilik Gelişim ve İlerleme Anlayışıyla Firmamızı Bölgemizde Aranır Hale Getirmektir.

Vizyon: Ticaret Ahlakını prensip edinen firmamız üstün standart,da süratlı piyasa dengeleyici hizmet anlayışı ile sürekli meslekdaşlarıyla ve çalışanlarıyla diyalog içinde olup müşterilerine en uygun ekonomik fiyat ve kusursuz hizmet sunmayı prensip edinmiştir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn