Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LTD...


Firma Adı :  
ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LTD.ŞTİ  
Sektör :  
MÜCEVHERAT& TAKI / Toptan kuyumcu firmaları
Firma Yetkilisi :  
MEHMET ALKAN
Telefon :  
2324259109
Faks :  
2324255351
Adres :  
1312 sk.no:4-2/202 Mezarlıkbaşı/Basmane
İlçe :  
Konak
İl :  
İzmir
Web Sayfası :  
www.atsgold.com
E-Posta :  
info@atsgold.com
 
Firmamız ATS ALTIN TAKI SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında ,firmamızın yöneticisinin 16 yıllık kuyumculuk sektöründe elde ettiği ticari kariyer ve deneyimleriyle Türkiye`de ürettiği ve ürettirdiği özel tasarım çalışmalarıyla farklı olmayı amaç edinmiş kurumsal bir şirket olarak kurulmuştur. Firmamız tasarımlarını Ege bölgesinde yerel perakende mağazalarına ve Ege bölgesi kıyı şeridi içerisinde bulunan turizm amaçlı çalışan perakende mağazalarına hizmet vermekle birlikte ,Avrupa ve Amerika`dan doğabilecek talepleride karşılayabilmektedir. Değişen Türk insanımızın yoğun çalışma ortamlarında kendi özel hayatlarının ihtiyaçlarını sadece tatil günlerinde yada izin günlerinde sağladıklarını düşünecek olursak Türkiyede``ki kuyumculuk sektörünün istediği hacme ulaşamadığını düşünmekteyiz. Çalışan toplumun internet ortamında online altın takıya istediği zaman ulaşabilmesinin önemini düşünerek firmamızın marka ismini taşıyan www.atsgold.com adı altında güvenli ve ayrıcalıklı site oluşturmaya karar verdik. sitemiz ilk bir yılını deneyim, tanıtım, tasarım amaçlı internet ortamında kullanıcılara sunulmuş olup satışa başlamıştır. www.onlinekuyumcu.com adlı Türkiye`nin en geniş altın takı tasarım kolleksiyonunu online alışverişe sunan firmamız sitenin içinde öncelikle sunduğu ürünlerin her zaman her yerde bulunamayacak ürünler olmasının ayrıcalığına dikkat etmektedir. online alışveriş yapılan sitemizde128 BİT SSL sertifikalı güvenlik sistemi kurulmuş olup şu an mevcut 3 bankanın ( yapı kredi bankası,garanti bankası,finansbank) antlaşmalı bankalar ile taksitli post sistemi üzerinden online satış yapabilmekte farklı bankaların kredi kartları ile taksit işlemi yapılmamaktadır. Eft ve havale ile satın alma gerçekleşmekte ve kredi kartı ile Tek ödemeli alışverişler seçenek olarak sunulmaktadır.. Satış yaptığımız tüketicinin isim ve adresi dışında hiçbir bilgiyi görmediğimiz gibi tüketiciler ödeme sistemi içersinde yapmış oldukları alışverişler`de banka ile muhatap bulunmaktadırlar.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn