Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

PANELDEKO DEKORATİF YAPI ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ


Firma Adı :  
PANELDEKO DEKORATİF YAPI ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ.  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
BAHADIR ÖZDEMİR
Telefon :  
312.2360590
Faks :  
.2360790
Adres :  
İlçe :  
Ümitköy
İl :  
Ankara
E-Posta :  
info@paneldeko.com
 
STONE CONCEPT

Stone Concept panel sistemleri birbirinden farklı modelleri ile; projelerinize, yaşam mekanlarınıza ve hayatınıza bambaşka bir soluk getiriyor.

Dünyadaki en son üretim teknikleri kullanılarak polyester, fiberglas ve doğal taş tozundan üretilmiş stone concept panelleri; doğa ananın bize sunmuş olduğu tüm güzellikleri ve mükemmellikleri yaşam alanlarımıza getirme olanağı tanıyor. Stone Concept panelleri, doğadaki gerçek doğal taşlardan esinlenip; uygulama kolaylığı, görüntü bütünlüğü gibi tasarımsal öğeler göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Dünyanın dört bir yanında, milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşların zarafetine ve güzelliklerine; doğanın mükemmel uyumuna ve bütünlüğüne zarar vermeden, zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Saygın projelerinizi hızlı, kolay ve mükemmel bir şekilde tamamlayabilir; aklınızdaki yada hayalinizdeki her fikri, hem iç hem de dış mekanlarda stone concept panelleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Yaratıcılığınız ile oluşturabileceğiniz sayısız kombinasyonlara çözüm olabilecek stone concept panelleri, modern tasarımlarınızı bir adım daha ileri götürürken; klasik dizaynlarınıza da yüzlerce yıllık bir hava katacak. Ve tüm bunların hepsine, dünyaya ve çevreye zarar vermeden; kolayca sahip olabilirsiniz.

Siz de kendiniz ve dünya için bir şeyler yapın … Yaşam alanlarınıza elit bir hava katın
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn