Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

SOYUT MİMARLIK


Firma Adı :  
SOYUT MİMARLIK & MÜHENDİSLİK  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
UMUT KAHRAMAN
Telefon :  
212.6603015
Faks :  
.6603016
Adres :  
İlçe :  
Bakırköy
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@soyutfuar.com
 
Soyut Mimarlık & Mühendislik’; konusunda uzmanlaşmış Mimar ve Yüksek Mühendisler ile çalışarak yenilikçi,fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirir. Soyut, mimarlık ve organizasyon alanında tüm sektörel yenilikleri takip ederek bünyesinde yer alan mimar ve uygulama ekipleri ile Yurt içi ve Yurt dışında özel stant tasarımı,showroom, sinema film dekorları, konut iç dekorasyon projeleri yapar ve uygular. Mühendislik alanında ise; ısıtma – soğutma sistemleri hizmetlerini vermekte olup uygulama çalışmalarına da taahhütlü destek verir.

Çözüm ortakları arasında güvene dayalı bir ilişki oluşturmak ,geliştirmek ve yaygınlaştırıp,genişletmek SOYUT’un en önemli İlkesidir. SOYUT, uzman kadrosu ile bünyesindeki halkalarla zincir halindedir.Bu sayede üzerinde çalıştığı her proje için iş akışını düzenleyerek tüm çalışanlarının bu sürece sadık kalmasına özen gösterir ve zamanında teslimatlarla güven oluşturur. Çünkü; Güven Fark Yaratır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn