Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Zeki Gelişim Eğitici Zeka Kartları Uygulama Ürünleri


Firma Adı :  
Zeki Gelişim Eğitici Zeka Kartları Uygulama Ürünleri  
Sektör :  
KIRTASİYE & ÜRÜNLERİ / Kırtasiye ve Okul kitapları satıcıları
Firma Yetkilisi :  
tayfun karaçay
Telefon :  
212.5060332
Faks :  
.5060364
Adres :  
İlçe :  
Bağcılar
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
bilgi@zekigelisim.com
 
Zeki Gelişim Setinde Büyük Fırsat..! Çocuklarınızın Zihinsel ve Zeka gelişimine önem veriyorsanız, Bu Fırsatı Kaçırmayın..!
Bu ürünle çocuğunuzun yaratıcılık ve mantığını kullanma yetisi gelişecek. Çocuklarınız kitapların bilgi dolu dünyasını çok eğlenceli bir şekilde keşfedecekler..

Zeki Gelişim Nedir ?

Zeki Gelişim Seti, çocuklarımız için öğreten, geliştiren ve bunları yaparken aynı zamanda eğlendiren bir içeriğe sahiptir. Kullanımı ile birlikte çocuğumuzun konuşma ve mantıksal düşünme becerilerini, hayal gücünü, yaratıcı düşünme becerilerini geliştirecektir. Bunun yanında çocuklarımızın zihinsel yeteneklerini de destekleyecektir. Çocuğunuzun siz anne ve babası ile birlikte geçirdiği bu süre çocuğunuzun sosyal ve duygusal gelişimine katkıda bulunacaktır. Zeki Gelişim Seti ebeveyn ile çocuk arasında her türlü bilgi alışverişini yapabilecekleri sosyal bir bağ olacaktır. Zeki gelişim seti 6 parça üründen oluşmaktadır. Kullanım yaşı 06 - 48 ay arası çocuklar için uygundur. Çocuğunuz bu uygulama kartları sayesinde; parça-bütün ilişkisini kurmayı, büyük-küçük kavramlarını, şekilleri eşleştirme ve şekilleri tamamlama becerilerini geliştirecektir.


Resmi Tamamla Nedir ?

Kullanım yaşı nedir ?
06 - 48 ay için uygundur.

Faydaları nelerdir ?
Çocuklar nesneleri tanıyacak, parça-bütün ilişkisini eğlenceli bir şekilde öğrenerek bütünlük becerisi kazanacaklar.

Ürün Özelliği Nelerdir ?
20 farklı resimden oluşmaktadır, toplam da 20 yaprak yani 40 sayfadır. Sayfalar sert kartonda yapılmıştır.

Nasıl Kullanılır ?
Kitabın herhangi bir sayfasını çocuğumuzla birlikte açalım. Açtığımız sayfadaki resmin diğer yarısını karşı taraftaki sayfaları çevirerek arayalım. Doğru sayfayı bulduğumuzda şekil tamamlanacaktır.
Büyük - Küçük Nedir ?

Kullanım yaşı nedir ?
06 - 48 ay için uygundur.

Faydaları nelerdir ?
Çocuklar nesneleri tanıyacak, BÜYÜK-küçük kavramlarını eğlenerek öğrenecekler.

Ürün Özelliği Nelerdir ?
20 farklı resimden oluşmaktadır, toplam da 20 yaprak yani 40 sayfadır. Sayfalar kartondan yapılmıştır.

Nasıl Kullanılır ?
Kitabın herhangi bir sayfasını çocuğumuzla birlikte açalım. Açtığımız sayfadaki resmin aynısını karşı taraftaki sayfaları çevirerek arayalım. Aynı resmin küçük ve büyük resimleri yan yana gelmelidir. Çocuğumuza hangisinin küçük hangisinin büyük olduğunu soralım.
Uygulama Kartları Nedir ?

Kullanım yaşı nedir ?
06 - 48 ay için uygundur.

Faydaları nelerdir ?
Uygulama kartları ile çocuğumuz, sayılarla ilk kez tanışacak, geometrik şekilleri görecek, hayvanların rengarenk dünyasına yolculuk yapacak, nesneleri ve objeleri öğrenecektir.

Ürün Özelliği Nelerdir ?
10 adet sayı kartı, 10 adet nesne-veşyalar kartı, 10 adet meyveler kartı, 10 adet hayvanlı kart, 10 adet geometrik şekil-alfabe kartı, 10 adet yiyecekler kartıyla birlikte 64 adet renkli karttan oluşuyor.

Nasıl Kullanılır ?
Kartları kullanarak çocuğunuzla birlikte, sayı sayacak, renkleri ve geometrik şekilleri öğreneceksiniz. Tabi ki bununla kalmayıp hayvanlar ve nesneleri de öğreneceksiniz. Anne-Baba olarak uygulama kartları ile yaratıcılığınızı kullanabilir, çocuğunuz için pek çok yeni deneyim tasarlayabilirsiniz. Çocuğumuzla kartların üzerindeki resimler ile ilgili konuşun, mesela ona sorular soralım, sonra ona hikayeler anlatalım. Bu sayede çocuğunuz hem öğrenecek, hem de çok eğlenecektir.
Yap - Boz Nedir ?

Kullanım yaşı nedir ?
06 - 48 ay için uygundur.

Faydaları nelerdir ?
Çocuğunuz bu yap-boz ile parça-bütün ilişkisini kurmayı aynı zamanda şekilleri eşleştirme ve şekilleri tamamlama becerilerini geliştirecektir.

Ürün Özelliği Nelerdir ?
Tren, Fil ve Araba olarak üç farklı Yap-Boz dan oluşmaktadır.

Nasıl Kullanılır ?
Çocuğunuza önce yap-boz’un bütün resmini gösterelim, sonrasında parçaları çıkarıp karışık bir şekilde dağıtalım. Daha sonra çocuğumuzla beraber parçaların doğru yerlerini şekillerine bakarak bulmaya çalışalım.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn