Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

HÜNER TİCARET FIRÇA KÖMÜR TUTUCU İMALATI


Firma Adı :  
HÜNER TİCARET FIRÇA KÖMÜR TUTUCU İMALATI  
Sektör :  
ELEKTRONİK & ELEKTRİK / Elektronik ve mekanik makina sanayii
Firma Yetkilisi :  
Cüneyt BOZKURT
Telefon :  
212.2374473
Faks :  
.2379353
Adres :  
İlçe :  
Beyoğlu
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
huner@hunerticaret.com.tr
 
Hüner Ticaret olarak 30 yıla varan tecrübemizle Türkiye ve dünya pazarında hızla büyümekteyiz.Profesyonelliğimizi yılların getirdiği deneyim ve iç organizasyon yapımızın gücüne borçluyuz. Yetenekli ekibimiz sayesinde ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Koşulları her zaman değişen ve güçleşen pazarda hakim rol oynayan iş gücüne sahibiz.
Kalite odaklı organizasyon yapımızla, üretimin her düzeyinde sıkı kalite testleri uygulamaktayız.
Numune, Teknik Resim Veya İsteğe Bağlı Ölçülerde Her Türlü Elektrik Malzemesi Kollektörlü ve bilezikli motorlar için Kömür fırçalar ve yuvaları(Portbale), CER motorları kömür fırçaları, Marş motoru-Dinamo- Alternatör kömürleri, Og Kesici, Ag Şalter, Kontak, Motor Kömürü, Kömür Tutucu, Baskı Yayı, Kesici Şalter, Kavrama Bujileri, Kontak, Kontaktör, Akım Alıcı Vinç Tutucuları İmalatı ve Tamiri Ana Çalışma Konumuzdur.
Ayrıntılı bilgi almak İçin huner@hunerticaret.com.tr mail adresimizden Katalog İsteyebilir veya Telefonla Bilgi Alabilirsiniz.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn