Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Alfa İnşaat Tarım Madencilik Ve Diş Ticaret Ltd.Şti


Firma Adı :  
Alfa İnşaat Tarım Madencilik Ve Diş Ticaret Ltd.Şti.  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
Emin Dolma
Telefon :  
2166519214
Faks :  
2166519216
Adres :  
Bağlarbaşı Nuhkuyusu cad.No:72 K:1 D:2
İlçe :  
Üsküdar
İl :  
İstanbul (Anadolu Yakası)
E-Posta :  
info@alfainsaat.net
 
Alfa İnşaat ve Madencilik ana hatlarıyla her türlü inşaat projeleri malzemeleri ve uygulaması ile madencilik sektöründe üretim dış ticaret ve ileri teknoloji ürünleri konularında çalışmaktadır. Şirketimiz inşaat sektöründe uzun yıllar taahhüt, proje, uygulama malzeme imalat ve satışı konularında çalışmış profesyonel kadroyla kurulmuş olup yerli, yabancı seçkin inşaat malzemesi üreticilerinin genel ve bölge bayiliklerini yürütmektedir. Hizmetlerimiz: Her türlü müteahhitlik hizmetleri, gayrimenkul alım satım, proje, etüt ve danışmanlıklarımız, anahtar teslim konut, villa, otel, fabrika inşaat projeleri, prefabrik konut imalatı, çelik çatı, siding sistemleri , izolasyon sistemleri, binalarda deprem güçlendirme uygulamaları, dekorasyon, restorasyon işleri, mutfak banyo dolapları ahşap imalat işlemleri seri üretim, satış montaj, mermer granit doğal taş uygulama ve malzeme temini yapılmaktadır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn