Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Unisoft Enformasyon Sistemleri San.tic. Ltd.şti


Firma Adı :  
Unisoft Enformasyon Sistemleri San.tic. Ltd.şti  
Sektör :  
BİLGİSAYAR&YAZILIM / Pazarlama ve Reklam
Firma Yetkilisi :  
Murat Karabulut
Telefon :  
212.3563404
Faks :  
.3563405
Adres :  
Gülbahar mah. Cemal Sururi sok. No:15 Kat:6 /29 Mecidiyeköy / Şişli Türkiye 34387
İlçe :  
Şişli
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
bilgi@unisoft.com.tr
 
Unisoft Enformasyon Sistemleri,bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösterilen 4 yılın sonunda,yeni bir yapılanma süreci içerisinde 2006 yılında kuruldu. Unisoft Enformasyon Sistemleri ulusal ve uluslararası müşterileri için özel ihtiyaçlara göre tasarlanan katma değeri yüksek,anahtar teslim DIGITAL SIGNAGE (Dinamik Görsel Bilgilendirme) sistemleri ve Display teknolojileri sağlayıcıdır.
Tüm konsantrasyonumuzu vererek yoğunlaştığımız DIGITAL SIGNAGE &DISPLAY teknolojileri alanında verdiğimiz hizmetler ve çalışmalarımız bugün bizi sektörün öncü teknoloji ve hizmet sağlayıcı firması konumuda taşımıştır.
UNISOFT müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile gelişmiş teknolojinin desteklediği ve değişik sektörlerdeki müşterilerine vizyonlarını gerçekleştirebilceği teknolojik çözümleri sağlayan bir kuruluştur.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn