Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Delle Dekoratif Yapı ürünleri İnş.San.Tic.ltd.Şti


Firma Adı :  
Delle Dekoratif Yapı ürünleri İnş.San.Tic.ltd.Şti.  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / İnşaat malzemeleri satıcıları
Firma Yetkilisi :  
volkan
Telefon :  
212.02125520002
Faks :  
.0212 552 00 05
Adres :  
Çobançeşme mah.Güneşli sk. No:11-13 Yenıbosna-İSTANBUL
İlçe :  
Bahçelievler
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@delledekor.com
 
Delle dekor istanbulun merkezinde 2000 m2 kapalı alanda, son teknoloji makinelerle ve teknik kadrosu ile 24 saat üretim yapmaktadır. Delle dekor % 60 ısı tasarrufu sağlayan yalıtım malzemesi montolamayı klasik Ana prensibi “Daha İYİ, daha HIZLI, daha Uygun” olan görünümünden çıkarıp, dekoratif bir görünümle siz müşterilerimize sunmaktadır. Bunun yanında montolamayı tamamlayan söve modelleri, kat silmeleri, köşe taşları payanda ve sütun gibi daha bir çok model ve seçeneklerle sizlere sonsuz alternatifler sunmaktadır.
Ürünlerimiz istenilen yoğunluk ve ölçüde üretimi yapılmakta olup, akrilik esaslı sıva ile kaplanmaktadır. Kaplama malzemesi 11 adet kimyasalın homojen bir şekilde karışımından elde edilip elastik, sert ve rijit bir yüzey sunmaktadır. Kaplama malzemesi tüm su bazlı ve sentetik boyalar ile uyumludur. Ürünlerimiz montaja ve boyaya hazır vaziyette teslim edilmektedir.
Delle dekor 'Hayallerinizin gerçekle buluşması' sloganıyla ve her zaman yeni, farklı ürünleri ile hizmetinize devam edecektir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn