Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

AYSBERG SOĞUTMA-YILMAZ KARACULA


Firma Adı :  
AYSBERG SOĞUTMA-YILMAZ KARACULA  
Sektör :  
OTOMOTİV & MOTORSİKLET / Oto klima
Firma Yetkilisi :  
Ünal Karacula
Telefon :  
242.3463848
Faks :  
.3453882
Adres :  
cumhuriyet mah.eski sanayi sitesi 682.sok.no:2
İlçe :  
Merkez
İl :  
Antalya
E-Posta :  
yilmazkaracula@hotmail.com
 
Firmamız, markamızında isim babası olan Yılmaz KARACULA tarafından 1966 yılında buzdolabı ve çamaşır makinelerinin tamir ve bakım işlerini yapmak üzere küçük bir atölye olarak Antalya'da kurulmuştur.

Firmamız devam eden süreçte, gelişen teknolojiye ayak uydurarak sırasıyla; vitrinli buzdolapları, dondurma yapar makinaları, soğuk hava depoları, ev tipi klimaları tamir ve servislik hizmetleri vermiştir. 1987 yılından itibaren otomobil klimaları ve frigofirik kamyon soğutucuları üretim tamir bakım ve servislik hizmetleri ile günümüze kadar gelmiştir.

Firma olarak daima işine yatırım yaparak kaliteli ürünü müşteriye en uygun fiyatla tedarik etmek herzaman temel ilkemiz olmuştur ve bu düşüncemizin meyvesini baştacımız olan Müşterilerimizin takdiri ile herzaman toplamaktayız.

HİZMETLERİMİZ;
Oto klima setleri, Oto klima gazı, Oto klima yağı, R-134a, R-12, R.404a, Oto klima kayışı, Rulman, gergi takımları, Oto klima kompresör montaj braketleri, Ekspeyşın valf, Oto klima hortumları, Oto klima evaparatörleri, Oto klima kondanserleri, Oto klima kompresörü, Sonden SDSHI4, SD7H15, Denso, Zexel, Seltec, Visteon, Yeni orjinal çıkma, VW, Mercedes, Audi, BMW, Honda, Toyota, Hyundai, Fiat, Peugeot, Citroen, Renault, Opel, Nissan, Oto klima kurutucu fİltreleri, Polen filtreleri, Oto klima basınç müşürleri, Oto klima a/c anahtarları, Termostad, Frigofririk soğutucular, Kamyon, Tır soğutucuları, Kondanser fanları, Evaparatör fanları, Frigofrik kasalar, Hertürlü yedek parça imalatı, ithalatı-ihracatı, bakım ve servislik hizmetleri, mastercool servis ekipmanları, Gaz dolum cihazları
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn