Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

İnşaat Trendy Dergisi


Firma Adı :  
İnşaat Trendy Dergisi  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı denetim ve inşaat hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
Yusuf Avcı
Telefon :  
232.348 75 64
Faks :  
.348 75 63
Adres :  
268 Sok. No:18 /A Özkanlar
İlçe :  
Özkanlar
İl :  
İzmir
E-Posta :  
info@insaattrendy.com
 
İnşaat Ekipmanları ve Teknolojileri Dergisi..

Geniş ürün yelpazesine sahip olan inşaat sektöründe üretici ile tüketicinin buluşabilmesini sağlamak, iletişimini kolaylaştırmak için yılların vermiş olduğu birikim ile çıkardığımız sektörel İnşaat Trendy dergimiz artık size çok yakın. Dergimiz zengin içeriği, sektöre profesyonel bakişi ve sürekli gelişen teknolojiyi takip etmesi açısından izlenilmesi gereken bir yayın organıdır. İnşaat Trendy dergisinde sektörle alakalı malzeme reklamı, röportaj, sektörel dosyalar, özel röportajlar, uluslar arası ticari ve teknik yenilikler, ekonomik portreler, farklı projeler, fuarlar ve tüm malzemeler ile alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Ayrıca sektöre kazandırdığımız dergimizde müteahhit, mimar, mühendis gibi temel iş kolları da bizleri yakından ilgilendirmektedir. Üç ayda bir yayınlamakta olduğumuz sektör dergimiz 6.000 adet basılarak abonelerine, sektörle alakalı tüm derneklere, tüm kamu kurumlarına,Almanya ve Fransa başta olmak üzere yurt dışına gönderilmektedir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn