Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Onat Grup Temizlik ltd Şti.


Firma Adı :  
Onat Grup Temizlik ltd Şti.  
Sektör :  
TEMİZLİK / Özel Temizlik Firmaları
Firma Yetkilisi :  
ahmet erol
Telefon :  
232.2470202
Faks :  
.2470202
Adres :  
119 sk no.6 hatay-izmir
İlçe :  
Hatay
İl :  
İzmir
E-Posta :  
onatgrup@hotmail.com
 
Profesyonel temizlik ve sosyal hizmetler ile ilgili her konuda, müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, sorunlarına sahip çıkmak ve çözüm üretmek verilen hizmet kapsamındadır. Müşteri isteklerini ön planda tutmak, beklentilerini değerlendirmek, geleceğe dönük çalışmalar için kaynak kabul edilir. Bünyemizde eğitimli, deneyimli kadroları bulundurmayı ve bu kadroların oluşumu için gerekli eğitim kaynaklarını sağlamayı, hizmetimizde hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri almayı, yenilikler yapmayı; OnatGrup ailesi olarak müşterilerimize karşı sorumluluk taşıyarak, bu sorumluluğun her çalışanımıza verdiği yetki ve takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturarak uygulamayı, geliştirmeyi OnatGrup adıyla bütünleştirmeyi hedefliyoruz. Onat Grup Ev Dekorasyonu ‘ nda samimi ve içtenlikli mekanlar Ofis Dekorasyonu ‘ nda çabuk ve stil çözümler, iş merkezi dekorasyon projelerinde işlevsel dekorasyon çözümleri, Ahşap dekorasyon ‘ da ahşap ağırlıklı çözümler ve değişen mobilya çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn