Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Venüs Promosyon


Firma Adı :  
Venüs Promosyon  
Sektör :  
REKLAM & PROMOSYON / Reklam ve promosyon üreticileri
Firma Yetkilisi :  
fahri gül
Telefon :  
2125133813
Faks :  
2125227525
Adres :  
hocagıyaseddin mah.yenihayat sk .no33 unkapanı-eminönü
İlçe :  
Esenkent
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@venuspromosyon.com
 
promosyon,kırtasiye,tekstil,matbaa ürünlerinin üretimi,tanıtımı,satışı VENÜS PROMOSYON Firmamız 1987 yılından bu yana promosyon sektörü öncelikli olmak üzere; kırtasiye, tekstil, matbaa alanlarında faaliyet göstermektedir. Venüs Promosyon ürünlerinin zamanında teslim, müşterilerinin güven ve memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinmiştir. Kalem, çakmak, anahtarlık, masa üstü setleri, duvar saatleri, yaka rozetleri, sticker etiketleri ve tercih ettiğiniz diğer tüm promosyon, kırtasiye, tekstil ve matbaa ürünlerinin istekleriniz doğrultusunda baskılı veya bAskısız olarak sizin ve müşterilerinizin beğeni ve hizmetinize sunmaktayız. VENÜS PROMOSYON Firmamız 1987 yılından bu yana promosyon sektörü öncelikli olmak üzere; kırtasiye, tekstil, matbaa alanlarında faaliyet göstermektedir. Venüs Promosyon ürünlerinin zamanında teslim, müşterilerinin güven ve memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti verebilmeyi ilke edinmiştir. Kalem, çakmak, anahtarlık, masa üstü setleri, duvar saatleri, yaka rozetleri, sticker etiketleri ve tercih ettiğiniz diğer tüm promosyon, kırtasiye, tekstil ve matbaa ürünlerinin istekleriniz doğrultusunda baskılı veya bAskısız olarak sizin ve müşterilerinizin beğeni ve hizmetinize sunmaktayız.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn