Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Safa su arıtma


Firma Adı :  
Safa su arıtma  
Sektör :  
TEMİZLİK / Temizlik Ürünleri Satıcıları
Firma Yetkilisi :  
zühdü tepeli
Telefon :  
332.2510196
Faks :  
.
Adres :  
Adres : zafer san. yürüyüş sk. no:50
İl / İlçe / Semt : Konya » Selçuklu » zafer sanayi
Telefon : +90 332 2510196
GSM Telefon : +90 542 6139055
Fax : +90 332 2510196
İlçe :  
Selçuklu
İl :  
Konya
E-Posta :  
safa.su42@hotmail.cm
 
Firmamız yurt içinde ve yurt dışında çevre ve arıtma teknolojileri proje, uygulama ve işletme konularında 2001 yıllından bu güne hizmet vermekteyiz. Arıtma sistemlerinde genel olarak "Anahtar Teslim" çözümler üretmektedir.
Firmamızın Türkiye'de bu konuda faaliyet gösteren ilk ve sayılı firmalardan biri olmasının haklı gururunu taşıyoruz. Faaliyet alanımızın üst düzey uzmanlık gerektirdiğinin bilincindeyiz.
Uzman personelimizin yani sıra üniversitelerle sürekli koordinasyon bizim için vazgeçilmez bir ilkedir.
Dünyadaki endüstriyel faaliyetler baş döndürücü bir hızla ve artan bir ivme ile ilerlemektedir. Artık dünyanın da kabul ettiği gibi çevreyi kirletmeden üretmek insanlığın ve dünyanın geleceği için vazgeçilmezdir. Ülkemizin sanayileşme sürecide henüz yolun başında olduğunu düşünürsek önümüzdeki yolun çok uzun ve çetin olduğunu görebiliriz. Bu yolda ihtiyacımız olan en önemli şeyler; bilgi birikimi , tecrübe ve çalışkan olmaktır.
Sanayileşme sürecinde ilerlemiş ülkelerde gördüğümüz üzere çevre teknolojilerine yapılan yatırım ve doğal kaynakların korunması ülke geleceği için çok önemlidir. Henüz yolun başındayken çevre teknolojilerine yapacağımız yatırımlar bize ileride temiz su, toprak ve hava olarak geri dönecektir. Unutmamak gerekir ki bu öğelerin bulunmadığı bir ülkede yaşamamız imkansız olacaktır
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn