Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

YAPI TEKNOLOJİLERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş


Firma Adı :  
YAPI TEKNOLOJİLERİ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
Tunç Köksal
Telefon :  
212.8762222
Faks :  
.8752154
Adres :  
Mermerciler san.sitesi 8.cad. no:6/1 Beylikdüzü-İstanbul/TR
İlçe :  
Beylikdüzü
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@emtwo.com.tr
 
M2 Emtwo Monolitik Betonarme İnşaat Sistemi bütün kıtalardaki ulaşılmış başarılarının da gösterdiği gibi patentli bir inşaat sistemi olarak teknik bakış açısından, zamanın ekonomik avantajlarının global terminolojisinden dünya çapında yoğun inşaat uygulamalarına kadar, bugünün en ileri gelişimini temsil etmektedir.

Temel fikir geleneksel duvar inşaatı sistemi ile ısı ve ses yalıtımı çözümünün kuvvetlendirilmiş beton ( RC ) kullanımının bir arada kullanılması ihtimaline dayalı olarak gelen büyük avantajlı şartlar ile verilebilir.

Uygun yoğunluklardaki bir veya iki levha gelişmiş Polistirenden imal edilmiş hafif levha paneller ile 3,5-5 lik galvanizli ve elektro kaynaklı çeliklerin birbirine bağlanması ile söz konusu hedefe ulaşılmıştır.

Kuruluş esnasındaki kolay işlemi ile söz konusu paneller çatıldıktan sonra beton ilavesi ile bitirilirler. M2 Emtwo Monolitik Betonarme İnşaat Sistemi, taşıyıcı olan ve olmayan dikey duvarlar, yatay zemin uygulamaları ve çatı, balkon ve merdiven kullanımlarına olanak sağlar.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn