Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Tavus Group Ltd.Şti


Firma Adı :  
Tavus Group Ltd.Şti.  
Sektör :  
SAĞLIK & GÜZELLİK / Medikal ürünler
Firma Yetkilisi :  
genel müdür
Telefon :  
224.2231723
Faks :  
.2231723
Adres :  
ünlü cadde sarı sokak mavi köşe iş hanı kat:2 D.10 setbaşı
İlçe :  
Setbaşı
İl :  
Bursa
E-Posta :  
bilgi@tavusgroup.com
 
Çalışanları için gurur veren, partnerleri içinse güven ortamı sunan yenilikçi bir firma olma vizyonunu, Tavus Group Ltd. kurumsal prensipleriyle somutlaştırır.
Müşterilere Sunulan Hizmet

Başlıca amacı müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli ürün ve hizmetlerle cevap vermek olan Tavus Ltd. Şti. , bu bağlamda onlarla sürekli iletişimde bulunarak sorunlarının tanımlanmasına, çözümlenmesine ve gelecekteki ihtiyaçlarının öngörülmesine önem vermektedir.Kişisel haklarına saygılı davranmak da bu anlayışın bir parçasıdır.

Bireye Saygı

Tavus Ltd. Şti. başarısının, şirkete bağlı çalışanlarının yetenek ve performansına bağlı olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle Tavus Ltd. Şti. , çalışanlarına;
Kurumdaki herkesin birbirinin hak ve onuruna saygı gösterdiği,Çalışanların becerilerini geliştirdikleri, kabiliyet ve potansiyellerini optimal düzeyde kullanabildikleri, bilgi paylaşımı ve açık diyalogun teşvik edildiği,Kurumun başarısı için ortaya konulan performans ve katkının değerlendirildiği,Farklılığın özendirildiği, fırsat eşitliğinin sağlandığı,İş sağlığı ve güvenliğinin optimal seviyede korunduğu, bir çalışma ortamı sağlamayı amaçlamaktadır.
Kurumsal Sorumluluk

Tavus Ltd. Şti. tüm çalışmalarında performans ve kurumsal sorumluluğun yüksek standartlarını yakalamayı ilke edinmiştir.çalışan ve yönetici olarak;
Profesyonel yetkinliğini, çalışanlarını yüksek performans için motive eden liderlik anlayışıyla birleştiren, Açık fikirli, firmanın ihtiyaçlarını ve önceliğini kavrayabilen, karar ve politikaları sorgulayabilecek cesarete sahip olan,Deneyimlerini geliştirebilecek esnekliğe sahip,Karar ve davranışlarında kurumsal prensipleri hayata geçiren, bireyleri seçme, geliştirme ve yükseltmeyi hedefler.
Performans Sorumluluğu
Tavus Ldt., hissedarları için sürekli değer yaratmayı ve yüksek karlılığı amaç edinmiştir. Bunu, araştırma geliştirme çalışmalarının devamlılığını sağlamak, büyümek ve bağımsızlığını korumak, yeni iş olanakları yaratmak, yapılan yatırımların geri dönüşünü sağlamak ve riskleri en aza indirmek için yapmaktadır.
Toplumsal Sorumluluk
Tüm ticari faaliyetlerinde, tıp bilimine yaklaşımında ve çevre korumasında, yüksek etik ve sosyal standartları yakalamayı amaç edinmiştir.Bu standartları uygularken yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uyarak yetkililer ile işbirliği içinde çalışmaya ve toplumla olan iletişiminin devamlılığına da aynı titizlikle yaklaşmaktadır. Etkin olduğu her yerde insan haklarına saygılı olmak ve korumak da bu yaklaşımın bir parçasıdır.
Çevre Korunması Sorumluluğu
Teknoloji seçimi ve uygulamalarında çevreye en az etki edecek kararları almaya özen göstermektedir.
Yeniliklere Açık Olmak

Tavus Ltd. Şti. 'ın başarısındaki kilit faktör olarak tanımlanan "Yenilikçilik" prensibi tüm faaliyetlerine yansımaktadır. Yüksek teknoloji alanında çalışmalarını sürdürmenin, yeni trendleri en kısa zamanda Fark etmenin ve alışılmışın dışındaki yeni fikirlere açık olmanın önemini bilen Tavus ürünleri her değişimi yeni bir fırsat olarak değerlendirmektedir. Bu yüzden, tüm çalışanlarına, dünyaya açılmak ve değişimi benimsemek için gerekli olan "çevresi ile ilgili olma" duygusunu aşılamaya çalışmaktadır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn