Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Nobren Açık Parfüm


Firma Adı :  
Nobren Açık Parfüm  
Sektör :  
PARFÜMERİ / Parfümeri ve kozmetik
Firma Yetkilisi :  
ferdi mert
Telefon :  
212.5088932
Faks :  
.5089148
Adres :  
davutpaşa mah semerkant cad. no:43 esenler
İlçe :  
Esenler
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@nobrenparfum.com
 
Tuana kozmetik san. Tic. Ltd. Şti.

2006 yılında istanbulda kurulmuş bir aile şirketidir.
Firmamızın üretimi T.C. Sağlık Bakanlığı denetimi altında olup üretim merkezlerinde T.C. Sağlık Bakanlığının koymuş olduğu standartlara harfiyen uyulmakta ve teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanmaktadır.

Kozmetik alanındaki birikimlerini genç, dinamik yöneticileriyle geliştirme ve pekiştirmeye devam etmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE bölümü ve teknolojik donanımı ile herkese hitap edebilmektedir.

Nobren parfümün başarısındaki temel faktör müşterilerine orijinal, özgün ve değerli ürünler sunmak kalite ve standart sürekliliğini ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı hedef alan temel polika ve kararlılığındandır.

Vizyonumuz ;

Müşterilimizle oluşturduğumuz olumlu ilişkiler çerçevesinde kalitesini bozmadan ürün yelpazesini arttırmak gerek iç piyasada gerekse ihracattaki parfüm pazar payını daha üst seviyeye taşımaktır.

“ ASIL İŞ PARFÜM ŞİŞESİNDE DEĞİL İÇİNDE SAKLIDIR! ”
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn