Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

ASEL EXPO ULUSLAR ARASI FUAR HİZMETLERİ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ


Firma Adı :  
ASEL EXPO ULUSLAR ARASI FUAR HİZMETLERİ SANAYİ ve DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.  
Sektör :  
SEKTÖR HİZMET FİRMALARI / Danışmanlık fuar organizasyon hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
Yunus ETE
Telefon :  
212.4661618
Faks :  
.4660055
Adres :  
Zeytinlik Mh. Fazıl Paşa Sk. No:2 D:9-10
İlçe :  
Bakırköy
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
yete@aselexpo.com
 
ASEL ULUSLAR ARASI FUAR HİZMETLERİ SAN.ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ globalleşen dünyada, alışılagelmiş sistemlerden uzak, ulusal ve uluslar arası piyasa şartlarını dikkate alarak, gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Bu anlamda, alanında uzman ve deneyimli personeli ile müşteri isteklerine en uygun çözümleri mümkün olan en kısa zaman ve şartta yerine getirmeyi hedeflemektedir. Bu noktadan hareketle, misyonumuz; sahip olduğu portföyü dünyanın birçok ülkesinde organize edilen sektörel ve ihtisaslaşmış uluslar arası nitelikteki fuarlara en uygun maliyet ve kaliteli hizmeti sunarak doğru pazarlara yönlendirmektir.

Bu doğrultuda, uluslar arası fuar hizmetleri kapsamında yer alan; Özel Stand Dekorasyonu, Alan Satışı, Turizm, Nakliye ve ilgili Devlet Teşvikleri gibi birçok noktada komple hizmet vermeye çalışmaktadır.

Sonuç olarak, ASELEXPO ailesi, vizyonunu müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini ilke edinerek belirlemekte ve bu çerçevede çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir.

‘’ F A R K I H İ S S E D E C E K S İ N İ Z……..’’

 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn