Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Piramit Alyans


Firma Adı :  
Piramit Alyans  
Sektör :  
MÜCEVHERAT& TAKI / Kuyumcu firmaları
Firma Yetkilisi :  
Mehmet Arıkan
Telefon :  
212.5113552
Faks :  
.5263996
Adres :  
Aynacılar Caddesi no:14 Kapalıçarşı
İlçe :  
Eminönü
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@piramitalyans.com
 
Piramit Alyans Türkiye’nin en büyük alyans üreticilerinden biridir. Bir aile şirketi olan Piramit Alyans 30 yılı aşkın süredir alyans sektörüne hizmet vermektedir. Her türlü alyans modeli üretiminde uzmanlaşmış olan şirketimiz, bayan ve erkek alyansları, söz yüzükleri, nişan yüzükleri ve pırlanta alyanslarda her türlü karata üretim yapabilmektedir.

Alyans üretimi bizler için bir işin ötesinde tutkudur. İnsan hayatının en unutulmaz günlerinden birine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz ve bugünün önemi çok iyi biliyoruz. Bu sebeple Piramit alyans kurulduğu günden bu yana en iyi kaliteyi en iyi servisle sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız aşkın dilinin evrenselliğinin bir temsilidir. Geniş model yelpazemizle tüm çiftlere ve toptancılara ulaşabilmekte ve memnuniyetleri sağlamayı hedef alarak üretimimizi devam ettirmekteyiz. Bunun sonucu olarak da Arap Emirliklerinden ABD, Rusya, tüm Avrupa ve Asya ülkelerine kadar dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Türk kuyumculuk sektöründeki sarsılmaz yeriyle Piramit Alyans kalitenin markası olarak bilinir. Biz bir aile şirketi olarak yeni kurulacak ailelerin mutlu geleceğine katkıda bulunmaktan gurur duyarız.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn