Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Çatkapı Market


Firma Adı :  
Çatkapı Market  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Çelik Kapı firmaları
Firma Yetkilisi :  
Eyüp Şenbil
Telefon :  
232.336 43 40
Faks :  
.336 22 43
Adres :  
Anadolu Caddesi No : 635/A
İlçe :  
Şemikler
İl :  
İzmir
E-Posta :  
info@catkapimarket.com
 
Çatkapı market ltd. şti. 2001 yılından bu yana çelik kapı satışında ve montajında izmir ve ege bölgede faaliyet göstermektedir. mega çelik kapının ege bölge distribitörlüğünü 10 yıldır yapan firmamız, yani şirketleşmeden öncede aynı firmayla çalışılıyordu, istikrara ve devamlılığa özen göstermektedir.bunu referans listemizdende görmeniz mümkündür, çünkü hem bayii hemde mütahit grubunda hala aynı müşterilerle çalışılmaktadır. bu bizim için çok önemlidir ve kalite ,yenilik, geri hizmet, zamanında işi yapabilme, güven gibi faktörler bunu başarmıştır. piyasa şartları bizi uymaya zorlasa faktörlerden vazgeçmemeye ve aynı hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

şirketimiz aynı zamanda asdor iç mekan kapılarının dağıtıcı bayii konumundadır. bu tip kapıda da sizlere hem kaliteli hemde fiyatı iyi mamül sunmaya çalışılmaktadır.

bunun yanında pvc doğrama konusunda plaspen bayiliğinin yanında niğde ömürpen ilede toplu işlerde ortak hareket ederek, sizlere seçenekler sunmaktayız.

10. yılımızı kutladığımız bu yıl da, aynı çizgide kaldığımızı görmek bizi mutlu ettiği gibi, yine aynı çizgide nice yıllar geçirebilmek içinde teşvik etmektedir. sizlerele beraber geldiğimiz bu noktadan daha ilerilere de ancak sizlerle gidebileceğimizi biliyor ve sizleri yanımızda tutabilmek için gayret sarfedeceğimizi tekrar ediyoruz.

saygılarımızla
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn