Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

İZOGAP


Firma Adı :  
İZOGAP  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / İnşaat malzemeleri satıcıları
Firma Yetkilisi :  
mahmut tutar
Telefon :  
4162136304
Faks :  
4162131124
Adres :  
cumhuriyet mah mimar sinan cad devlet hastanesi no 1 adıyaman
İlçe :  
Altınşehir
İl :  
Adıyaman
E-Posta :  
satis@izogap.com
 
İZOGAP Firmamız 2005 Yılında Merkezi Adıyaman Olmak Üzere Şube Malatya Diyarbakır,Şanlıurfa,Gaziantep,Bayii Teşkilatlanması İle Isı , Su Ve Ses İzolasyonları (POLİÜRETAN SPREY) Endüstriyel Alanında Likit Poliüretan Polyurea Ve Epoxsi Grubu Çift Bileşenli Malzemelerin Yanı Sıra Dış Cephelerde Xps Mantolama Temel Ve Perdelerde Bohçalama Sisteminde Lider Membran Uygulamaları İle Hizmet Ağına Başlamıştır. Çağımız Gereği Bina Yapı Alanındaki Hızlı Gelişmeler Gelişmekte Olan İnşaat Sektörü İle Beraber İzolasyon Yalıtım Ve Mantolama Problemlerinide Önplana Çıkartmaktadır. Firma Olarak Bu Problemleri Çözebilecek Deneyimli Ve Tecrübeli Kadromuz İle Öncelikle Güney Ve Doğu Anadolu Bölgesi Başta Olmak Üzere, Mobil Servis Uygulaması Ve Aracı Ekipmanları Sizlere Bir Telefon Kadar Yakın Olacak Şekilde Sizlere Hizmet Verebilmek Hedefimiz Olmustur. Öncelikli Hedefimiz Kaliteden Ödün Vermemek Hizmete Zamanında Müdahale Etmek Olmustur.Firmamıza Ve Bize Göstermiş Olduğunuz Yoğun İlgi Ve Alakadan Dolayı Teşekkür Eder Saygılar Sunarım.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn