Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Asya Gelinlik Moda Evi


Firma Adı :  
Asya Gelinlik Moda Evi  
Sektör :  
TEKSTİL & DERİ KONFEKSİYON / Moda Evi Gelinlik
Firma Yetkilisi :  
Gülhanım KORAL
Telefon :  
3124340644
Faks :  
Adres :  
Atatürk Bulvarı And Çarşısı Alt Kat No: 69/1-2-3 Kızılay / ANKARA
İlçe :  
Kızılay
İl :  
Ankara
E-Posta :  
info@asyagelinlik.com
 
ASYA GELİNLİK kurulduğu yıldan bugüne gelinlik üretimi konusunda uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile kişiye özel üretimde sektörün öndegelen firmalarından biri olmuştur. Çoğunlukla ithal saten, tafta, dupion, ham ipek, brokar, şifon, dantel ve tül gibi malzemeler kullanılarak, tamamıyla el işlemesi, Swarovski ve benzeri kristallerle bezeli sade, şık, romantik ve özgün tasarımlar sunarak farklı çizgisini hissettirmiştir. Temel hedefimiz; güncel toplam kalite anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyeti ile birleşen size özel bir üretim sonucunda, O özel gününüzde “farklı” olabilmenizdir.Ürününüzü her yıl yenilenen koleksiyonumuzdan seçebileceğiniz gibi, düşlediğiniz ürünü stilistlerimizle birlikte tasarlayabilirsiniz. Felsefemiz; Benzersiz tasarım, kusursuz dikiş, göz nuru ile ışıldayan işlemeler ... Titiz çalışmaların ortaya çıkardığı ayrıntılardan bütüne yansıyan güzellik … Çiçekten duvağa, çantadan eldivene yansıyarak sizi özel hissettirecek ürünler.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn