Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

BURPEK


Firma Adı :  
BURPEK  
Sektör :  
TEKSTİL & DERİ KONFEKSİYON / Tekstil Ürünleri Üreticileri
Firma Yetkilisi :  
mikailadıguzel
Telefon :  
2126311374
Faks :  
2126311374
Adres :  
beyceyiz cad no 44
İlçe :  
Fatih
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
mikailadiguzel@hotmail.com
 
1986 Yılından bugüne İpekbursadolama unvanı ile bilinen firmamız, 2006 yılında bu ünvanı kısaltarak BURPEK şeklinde tescilli bir marka olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne Türkiye’de “Bursa Dolama” ismi ile meşhur olan Şal’ın imalatını yapmaktadır. Şal’da kullanılan iplikler %100 doğal elyaf olan viskon ve floş ipliğidir. Şal’daki iplik oranı genelde % 80 viskon % 20 floştur. Fakat bu oran bazı şallarda farklılık göstermektedir. Bursa Dolama şal viskon kumaştan üretilip polyester içermediğinden son yıllarda, bilakis iklimi sıcak olan Arap ülkelerinde yerini almış, genç, yaşlı demeden bayanların tercihi haline gelmiştir. Bu yıl düz renkli, desenli ve atölyelerimizde tasarımını yapmış olduğumuz “boyası elle yapılan” batik desenlerimiz Şal’da moda rüzgarlarını estirecektir. Bu sene bursadolama imal ettiğimiz kumaştan yazlık olarak elbise ve etek imalatımız da başlamış bulunmaktadır. Firmamızın bu günlere kadar gelişini önce dürüstlüğümüz sonra müşteri memnuniyetine bağlıyoruz. Bu sebepten firmamız ticari ilişkilerin yanısıra insani ilişkilere ve dayanışmalara da önem vermekte, müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi ve güvenirliği sunmayı kendisine hedef seçmiştir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn