Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

SECKIN TEKSTIL SANAYI VE DIS TICARET LTD.STI


Firma Adı :  
SECKIN TEKSTIL SANAYI VE DIS TICARET LTD.STI.  
Sektör :  
TEKSTİL & DERİ KONFEKSİYON / Tekstil Ürünleri Satıcıları
Firma Yetkilisi :  
Mustafa Bey
Telefon :  
2126649145
Faks :  
2125584770
Adres :  
Profesor Muammer Aksoy Cd No : 4/14 Zeytinburnu
İlçe :  
Zeytinburnu
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
mustafa_kirmiziyuz@hotmail.com
 

Firmamız 1996 yılında kurulmuştur.Firmamız kurulduğundan beri sürekli gelişme göstermektedir. Teknolojiyi yakından takip ederek müsteri memnuniyetini ilke edinmiştir.Firmamız bu yatırımlar sayesinde daha kaliteli ürünleri güncelleyerek pazardaki payını büyütmüş ve ürün yelpazesini geliştirmiştir.Bu gelişme sürecinde şu dört prensibe sadık kalınmıştır:
Kalite, Uygun Fiyat ve Hizmet
Siparişin zamanında teslimi
Firmamız ürünlerini Avrupa ülkelerinden ithal ederek ve bunun yanisira ic piyasa mallarının temini istegine her daim olumlu cevap vererek musteri memnuniyeti ilkesine hizmet görüşüne sahiptir.
Hedeflerimiz Seckin Tekstil olarak biz türk ve dünya tekstil pazarlarını yakından takip ederek tekstil sektöründe en etkili firma olmayı misyonumuz olarak benimsiyor ve bununla ilgili elimizden gelen en iyi eforu sergiliyoruz. Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek daha kaliteli ürünleri en hizli sekilde tekstil sektörüne tanitarak gelisimdeki hizi yakindan takip ediyoruz.

Saygılarımızla

 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn