Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Filiz Antik Mobilya ve Aksesuar


Firma Adı :  
Filiz Antik Mobilya ve Aksesuar  
Sektör :  
MOBİLYA & AKSESUAR / Mobilya aksesuar firmaları
Firma Yetkilisi :  
Filiz Kömürcü
Telefon :  
0312428382
Faks :  
Adres :  
Tunalı Hilmi cad.89/17 Kavaklıdere Ankara
İlçe :  
Kavaklıdere
İl :  
Ankara
E-Posta :  
filizantik@gmail.com
 
Filiz antik mobilya ve aksesuar imalat ve satış. Firmamız,Orjinal Osmanlı ve Avrupa Antikalar, Osmanlı Mobilyalar, Opalin lambalar, cam aksesuarlar , ayna çeşitleri, Fransız Heykeller, Şamdanlar, Eski Osmanlı Tablolar, Ferman, Berat, İcazet ve Nişanlar, Eski Çanakkale toprak seramikleri, Kapılar, Şerbetlikler, köy dolapları ve bunların yanında Avrupa ve Uzakdoğu eski ve yeni aksesuarlarıyla müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca,asırlık ağaçlardan , kendi tasarım ve imalatlarımız ile masif ev ve ofis mobilyalarında ihtiyaç ve istek doğrultusunda özel ürünlerde sunulmaktadır. Aydınlatma grubunda ise, Avize , Abajur , Kandil , Lambader ve Masa Lambası modellerini showroomlarımızda çok çeşitli olarak bulabilirsiniz. Perakende hizmetimizin yanısıra otel, restaurant ve eski tarihi konaklara yönelik özel tasarımlar yaparak anahtar teslim hizmetde sunulmaktadır. Ürünlerimiz tarihin farklı kültürlerini ahşap işleme sanatıyla bütünleştirip kişiye özel kolleksiyonlar sunmaktadır. Ev ve işyerleri için özel şark köşeleri hazırlanması ve komple anahtar teslimi mekanlar hazırlanması çalışmalarında deneyimli kadromuz ve zengin çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn