Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

MEREM TEKSTİL - Dantel Kumaşi İmalatı


Firma Adı :  
MEREM TEKSTİL - Dantel Kumaşi İmalatı  
Sektör :  
TEKSTİL & DERİ KONFEKSİYON / Tekstil Ürünleri Üreticileri
Firma Yetkilisi :  
Sinan Agrasoy
Telefon :  
2124800356
Faks :  
2125019720
Adres :  
Terazidere Mah. Cimi Han No23 Bayrampasa 3435 Istanbul
İlçe :  
Bayrampaşa
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
merem@ttnet.net.tr
 
Merem Tekstil İstanbul`da bulunan fabrikasında ağırlıklı olarak bayan giyime yönelik Dantel, Tül ve File kumaşı imalatına yoğunlaşmış üretici bir tekstil firmasıdır. Tüm kumaşlarımız birinci kalite polyester, polyamid ve likradan imal edilmektedir. Yurtiçi satışlarımız dışında başta Kanada olmak üzere İngiltere, Almanya, Polonya, Yunanistan, Güney Afrika gibi ülkelere olan ihracatımız her geçen gün artmaktadır. Makine parkurumuzda en gelişmiş teknolojileri kullanarak en iyi kalite kumaşları üretmekteyiz. İleri teknolojiyi takip etmenin bize en büyük kazancı müşterilerimizin bizden talep ettiği malları en kısa sürede ve en kaliteli hizmetle onlara sunabilmektir. Ürün kalitemizde her şeyden önce müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır. Tüm ürünlerimizde birinci kalite %100 Türk malı iplik kullanılmaktadır. Ürünlerimiz en kaliteli hizmetle birlikte uygun fiyatlara müşterilerimizin beğenisine unulmaktadır. Yurt dışındaki ve yurt içindeki müşterilerimizle ortaklaşa çalışmalarımız ve uluslararası fuarlara katılımımız ayesinde bayan dış giyim alanındaki tüm yenilikleri en yakından takip etme olanağı bulmaktayız.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn