Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

LİDER FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş


Firma Adı :  
LİDER FACTORİNG HİZMETLERİ A.Ş.  
Sektör :  
FİNANS,FACTORİNG VE DÖVİZ / Döviz alış satış firmaları
Firma Yetkilisi :  
NEDİM MENDA
Telefon :  
02122130040
Faks :  
02122131660
Adres :  
B.DERE CAD MAYA AKAR CENTER 100/102 K:25 NO:96-97
İlçe :  
Esentepe
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@liderfaktoring.com.tr
 
Şirketler grubumuz, uzun yıllardır inşaat, tekstil ve faktoring hizmetlerinde faaliyet gösteren; güven ve dürüstlük ilkelerini benimsemiş, uzman ve prensipli kadroları ile hizmetinizdedir. Türkiye çapında 8 bölgede faaliyetlerini sürdüren Lider Faktoring bu kapsamda, gerek özkaynakları, gerek aktif büyüklüğü ve güçlü yapısıyla, ülkemiz faktoring sektörünün en önemli kuruluşlarından biri olma gururunu taşımaktadır. Lider Faktoring, 2006 yılı sonu itibariyle toplam işlem hacminde ulaştığı rakamla, %65 büyüme oranını yakalamıştır. Bu oran gözönüne alındığında, Faktoring Derneği`ne üye 38 faktoring şirketi içinde işlem hacmi en hızlı yükselen 4.özel faktoring kuruluşu olma başarısını göstermiştir. Başarının istikrar, süreklilik ve gelişmede yattığının bilincinde olan Lider Faktoring, 2007 yılı içinde de başarı grafiğini yüksekte tutma inancıyla çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmektedir. Lider Faktoring bu amaç doğrultusunda, yurtiçi işlem hacminde 2007yılı sonu için hedeflediği rakamlara ulaşarak, Türkiye`deki yerleşik faktoring şirketleri arasında ilk 3 içine kalıcı olarak yerleşmeyi planlıyor. Faktoring Derneği`nin 2006 yılı için açıkladığı üye faktoring şirketleri ciro sıralamasında üst sıralarda bulunan Lider Faktoring için bu hedef hiç de uzak değil. Lider Faktoring olarak, alacaklarınızın vadesini beklemeksizin, nakit ihtiyaçlarınızı anında gidermek amacıyla; faktoring işlemlerinde güçlü fonları ve yüksek müşteri limitleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Vadeli satışlarınızdan doğan alacaklarınızı nakde dönüştürüp; sağladığımız kesintisiz nakit akışı sayesinde; işletmenizin büyüme potansiyelini hızlandırmak, hammadde alımlarında piyasada peşin avantajlarını yakalamak, tedarikçileriniz karşısında daha güçlü ve prensipli olmak, rekabet gücünüzü arttırarak işletme karlılığınızı çoğaltmak, nakit akışlarınızı önceden planlamak, kredili müşterilerinizin istihbarat bilgilerini güncel tutarak risklerinizi azaltmak isterseniz deneyimli kadromuzla yanınızdayız. Lider Faktoring sunduğu düşük maliyetler, çağdaş, verimli, hızlı, pratik ve ekonomik çözümlerle işletmenize riskli, pahalı ve teminat gerektiren dış kaynaklar yerine vadeli alacaklarınızı kaynak haline getirme fırsatı sağlar. Bir kredi aracı olamayan vadeli alacaklarınızın temliki ile yaratılan finansman kaynağı, bilançonuzun daha likit görünmesini sağlayarak işletmenizin kredi değerliliğini arttırmış olur. Güvenli, ucuz ve hızlı çözümler için lütfen bize ulaşınız.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn