Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

FİDANTEKS MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ


Firma Adı :  
FİDANTEKS MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  
Sektör :  
MOBİLYA & AKSESUAR / Mobiya imalat firmaları
Firma Yetkilisi :  
LÜTFİ VİDİNEL
Telefon :  
3563171553
Faks :  
3563182825
Adres :  
ZİLE/TURHAL KARAYOLU ÜZERİ 2.KM
İlçe :  
Zile
İl :  
Tokat
E-Posta :  
bilgi@fidan.com.tr
 
1998 yılında üretime geçen firmamız 4400 m^2`lik kapalı alanda; hijyenik şartlarda, toplam kalite anlayışıyla, müşteri güveni ve memnuniyeti odaklı çalışmasıyla, ülkemizin ihracat yapan firmaları arasında yerini almıştır.Ar-ge, hammadde, planlama, üretim, yönetim, satış, satış sonrası hizmetlerde; değişim ve gelişim çizgisinde, modern teknolojiyle "Her müşteri iş ortağımızdır" felsefesiyle, ürünlerimizi kullanan gönüllerde bir Fidan yetiştirmek, Fidan markası oluşturmak kararlılığındayız. Güvenli bazalarımızla, sağlıklı yataklarımızla, huzur kaynağı şark köşemizle, rahat-estetik-modern oturma gruplarımızla; yaşadığınız her mekanda sizlerle olmaya adayız. Üretim yelpazemizde ortopedik yaylı yatak, şık-estetik ve fonksiyonel bazalar, kültürümüzü günümüze taşıyan kervansaray şark köşeleri, her mekana uygun ölçüde, farklı güzellikte panel-modüler mobilyalar (genç odası, çocuk odası, yatak odası, yemek odası ve salon takımları, vestiyer ve mutfak dolapları) bulunmaktadır. Geniş bir ürün gamıyla sizlerin mutluluğunu ön planda tutarak, daima yenilikler sunan firmamız, genç ve dinamik yapısıyla hiç durmadan çalışmaktadır. POLİTİKAMIZ En üst kalitede hizmet sunma, müşteri odaklılık, sürekli gelişim ve eğitim kaliteli ürün, zamanında teslim, rekabetçi fiyat ilkesi ve "Mükemmellik bir eylem değil, alışkanlıktır" sloganıyla sürekli kendimizi geliştirerek sektöründe takip edilir olmak, kalite politikamızdır. VİZYONUMUZ Türkiye ve Dünya mobilya sektörüne hizmet etmek, sektöründe lider kuruluş, tercih edilir tedarikçi olmaktır. MİSYONUMUZ Performans ve hizmetleriyle sektöründe şampiyon olmaktır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn