Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

LİNEA KÜVET-DUŞ ve KABİNLERİ


Firma Adı :  
LİNEA KÜVET-DUŞ ve KABİNLERİ  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / İnşaat malzemeleri satıcıları
Firma Yetkilisi :  
Ali ihsan üçbas
Telefon :  
2126908066
Faks :  
2126908073
Adres :  
M.K.paşa mh eski edirne asfaltı cd no 12 parseller
İlçe :  
Avcılar
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@lineacamkabin.com
 
1995 Yilinda faaliyetlerine baslayan Linea Cam Kabin Sistemleri ve Linea Cam Kapama Sistemleri Volkan Insaat Dis Tic. Ltd. Sti. kurulusudur. Volkan Insaat Dis Ticaret Ltd. Sti. adiyla Insaat malzemeleri piyasasinda cam kabin sistemleri, polistrilen cam sistemleri, cam kapama sistemleri, kompak sistemler, digital aksesuarlar, dus ve küvet sistemleri, dikey masaj sistemleri ve üretim ve teknik servis hizmetleri vermektedir. Türkiyenin 7 bölgesinde ve bu bölge müdürlüklerine veya merkeze bagli 2000 bayii ile halkimiza ulasmadir. Üretilen ürünlerini LINEA CAM KABIN SISTEMLERI ve LINEA CAM KAPAMA SISTEMLERI olarak çikarmaktadir. Dus ve Küvet Kabini, Cam Kapama Sistemleri sektöründe su anda kullanilmakta olan tüm model ve sekiller imalatimizda mevcuttur. Dus kabini sektörünü yakindan takip eden firmamiz model ve çesit olarak bir dünya markasi olma amacindadir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn