Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

şenyüceler gıda ltd.şti


Firma Adı :  
şenyüceler gıda ltd.şti  
Sektör :  
GIDA FİRMALARI / Toptan gıda maddeleri satıcıları
Firma Yetkilisi :  
Kayhan Yüce
Telefon :  
2323739412
Faks :  
2323429550
Adres :  
1483 sok.no:2/a doğanlar
İlçe :  
Bornova
İl :  
İzmir
E-Posta :  
kayhanyuce@gmail.com
 
Biz kimiz" sorusuna verilebilecek klasik veya fiyakalı bir cevabımız yok. Dahası bunu anlamsız buluyoruz. Sonuçta kahve makineleri ve ürünleri satan ticari bir kuruluşuz ve bu işi para kazanmak için yapıyoruz. Ama üretmeyi ve istihdam yaratmayı seviyoruz. Dürüst olmayı seviyoruz. İğne ile kuyu kazmayı seviyoruz. Bu kadar kırılgan bir ekonomide girişimci olma fikrinin deliliğini seviyoruz. Çalışanlarına ve rakiplerine karşı acımasız olmadan da karlı bir işletme modeli yaratılabileceğine inanıyoruz. Bunu başardığımız için kendimizi seviyoruz. Büyümeyi seviyoruz. Büyürken bizle etkileşim içinde olan tedarikçilerimizi büyütmeyi seviyoruz. Farklı yerler görmeyi ve farklı insanlarla tanışmayı seviyoruz. Herhangi bir pozisyonda işe yeni giren bir personeli "biz bir aileyiz" klişesiyle karşılamaktan nefret ediyoruz. Doğru, biz birbirini seven bir aileyiz ama bu aileye girmenin bir bedeli olduğunu düşünüyoruz. Yani biz çalışkan insan seviyoruz. Komik gelebilir ama vergi vermeyi seviyoruz .
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn