Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

SİL-TEM TEMİZLİK HİZMETLERİ


Firma Adı :  
SİL-TEM TEMİZLİK HİZMETLERİ  
Sektör :  
TEMİZLİK / Özel Temizlik Firmaları
Firma Yetkilisi :  
Hüseyin Kıç
Telefon :  
2164220249
Faks :  
2165578338
Adres :  
Küplüce Mah. 1. Şemsibey Sok. No:6 Beylerbey
İlçe :  
Üsküdar
İl :  
İstanbul (Anadolu Yakası)
E-Posta :  
info@sil-tem.com
 
SİL-TEM Temizlik 1992 yılından bugüne kadar günün teknolojisi ve temizlik anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, aynı zamanda çalışma ve yaşam alanlarında, temiz ve hijyen ortamları uluslar arası standartlarda yaratarak hizmet vermiş ve sektörde yerini almıştır. İşletmelerin temizlik, personel istihdamı gibi problemlerini 1000`ni aşkın deneyimli kadro ve personeli ile hizmet vererek çözmektedir. SİL-TEM Temizlik problemlerini endüstriyel makine ve ekipmanlarla her alana özgü ithal ürünler kullanarak eksiksiz cevap vermektedir. En iyi kalitedeki, en uygun fiyatlarla müşterinin ihtiyaçlarını zamanında, kalite bilinci içinde, onlarla uzun süreli kalıcı ilişkiler kurma düşüncesi ile hareket ederek hizmetlerini genişleten SİL-TEM Temizlik; kuruluşunuzu hizmet vermekten onur duyacaktır. TEMİZLİK HİZMETLERİNDE 2007`Lİ YILLARDA DAHA GÜÇLÜ Resmi ve Özel Kuruluşlar Bankalar Fabrikalar Hastaneler İş Hanları Kuru Köpük Sistemi ile Halı Yıkama Steam Vakum Sistemi ile Halı Yıkama Kumaş Kaplı Koltuk, Sandalye Temizliği Cam Temizliği İnşaat Sonrası Temizliği Tüm Binalarda Haşarata Karşı İlaçlama Dikey Perde Jaluzi Temizliği Mermer Zeminlere Kaymaz Cila ve Bakımı Kumaş kaplı koltuk takımlar, Duvardan duvara halılar yerinde elektronik makinalarla temizlenir. Tüm binalarda haşarata karşı ilaçlama. Kato vinçle dış cephe temizliği. Müesseselerin rutin temizlik hizmetleri. Birlikte çalışmaktan duyacağımız memnuniyeti belirtir; işyerinizde başarılar dileriz.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn