Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Evrimera Uluslararası Mühendislik Danışmanlık Eğitim ve Dış Ticaret Ltd. Sti


Firma Adı :  
Evrimera Uluslararası Mühendislik Danışmanlık Eğitim ve Dış Ticaret Ltd. Sti.  
Sektör :  
SEKTÖR HİZMET FİRMALARI / Danışmanlık hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
Atilla Tarhan
Telefon :  
357 19 39
Faks :  
357 57 31
Adres :  
Kazasker Şemsettin Günaltay Cad. 137/7 34738
İlçe :  
Kazasker
İl :  
İstanbul (Anadolu Yakası)
E-Posta :  
evrim@evrimedu.com
 
Evrimera Danışmanlık : Tecrübeli ve Uzman Danışman Kadrosu ile Kalite , Yönetim Danışmanlığı , AB Proje Yönetimi, Kurumsal ve Bireysel Eğitim Hizmetleri konularında danışmanlık hizmeti veren bir firmadır. EVRİMERA Danışmanlık , küreselleşmenin de etkisiyle hızla değişen rekabet ortamında tecrübeli ve uzman kadrosuyla bugüne kadar üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurum ve işletmelere güvenilir ve kaliteli hizmet vererek danışmanlık ve eğitim sektöründe çalışmalarını sürdürmektedir. Ulusal ve uluslararası kabul görmüş standart ve kriterleri baz alan EVRİMERA Danışmanlık, kurum ve işletmelerin analizini yaparak işletmelere özgü; kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirler ve kurumsal ve endüstriyel çözümler sunar. Sizin de hedefiniz, küreselleşen dünyanın; rekabet edebilen, kaliteli,sistemli, rekabetçi,sürekli iyileşen ve gelişen,müşteri odaklı bir şirketi olmak ise EVRİMERA Danışmanlık her zaman size destek vermekten ,sizinle çalışmaktan ve sizi hedeflerinize ulaştırmaktan gurur ve onur duyacaktır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn