Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

TÜRKEL İLETİŞİM HİZMETLERİ


Firma Adı :  
TÜRKEL İLETİŞİM HİZMETLERİ  
Sektör :  
ELEKTRONİK & ELEKTRİK / Elektronik güvenlik sistemleri
Firma Yetkilisi :  
TÜRKEL İLETİŞİM
Telefon :  
2163668380
Faks :  
2163664331
Adres :  
Galipbey cd.68/1A Altıntepe/Maltepe
İlçe :  
Altıntepe
İl :  
İstanbul (Anadolu Yakası)
E-Posta :  
info@turkeliletisim.com
 
Türkel İletişim Hizmetleri 2001 senesinde kurulmuş ve faaliyetlerine kendi üretimi olan patentli Araç Takip Sistem ürünleri imalatı, dijital alt yapı tesisi, satış öncesi ve sonrası teknik servis - destek konularındaki hizmetler ile başlamıştır. Türkel İletişim, kurulduğu andan itibaren öncelikle Müşteri Memnuniyeti ve Kesintisiz Hizmet anlayışını benimseyerek en son teknolojik yenilikleri takip etmiş, sizlerden gelen tavsiye ve destekler doğrultusunda vizyonunu komünikasyon sistemleri, dijital güvenlik, kablolu ve kablosuz iletişim ağları konularına yöneltmiştir. Türkel İletişim’in faaliyetleri arasında ; Araç Takip Sistemleri, SMS Grup Mesaj Gönderimi, Bluetooth iletişim, CCTV güvenlik kamera sistemleri kurulumu, internet tabanlı ve uzaktan kumandalı görüntü kontrol sistemleri ve komple internet hizmetleri sayılabilir. Felsefemiz, kesintisiz destek ve hizmet anlayışı ile sürekli müşteri memnuniyeti, Stratejimiz, daima en yeni teknojileri bünyemizde tutarak ilerlemek, Hedefimiz, Dijital Komünikasyon ve Güvenlik sektöründe öncü olmaktır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn