Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

Trikoteks Makina Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti


Firma Adı :  
Trikoteks Makina Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.  
Sektör :  
TEKSTİL & DERİ KONFEKSİYON / Tekstil makinaları satıcıları
Firma Yetkilisi :  
Telefon :  
2125772797
Faks :  
2125772622
Adres :  
Yenidoğan Mah. Ersan Sok. No:10 Bayrampaşa / İstanbul
İlçe :  
Bayrampaşa
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@trikoteks.com
 
1980 yılında İstanbul`da Trikoteks Örgü Makinaları San. ve Tic. A.Ş. adı ile kurulmuş olan şirketimiz Brother Türkiye Genel Distribütörü olarak uzun yıllar hizmet vermiş ve Türkiye`de bu sektörde Brother markasının tanıtılmasında baş rol oynamıştır. Brother Türkiye Genel Distribütörü olarak 120 bayisi ile hizmet veren Trikoteks Örgü Makinaları San. ve Tic. A.Ş. Brother firmasının 1994 senesinde örgü makinelerinin üretimini durdurması ile yenilenmeye gitmiş ve 1996 senesinde faaliyet alanını genişleterek Trikoteks Makina Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. adını almıştır. Trikoteks Örgü Makinaları San. ve Tic. A.Ş. adı ile 1980 senesinde başlayan ve 1996 senesinde Trikoteks Makina Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. adını alarak yoluna devam eden Trikoteks 26 senelik tecrübe ile piyasada kendi sektöründeki en güvenilir isim olmuştur. Trikoteks Makina Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak üniversitelerimizin çeşitli fakültelerinde, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı`na bağlı bir çok okul ve Halk Eğitim Merkezinde makinelerimizin kullanımı ile ilgili kurslar düzenlemekteyiz. Halen makinelerimizi kullanan bu okullarda öğrenciler hem kendi el becerilerini geliştirmekte hemde üretime katkıda bulunarak piyasaya kendi ürünlerini sunmaktadırlar. Aynı şekilde bir çok idari kurum, vakıf ve dernek açtıkları ihalelerde ve alımlarda Trikoteks adını ve güvencesini tercih etmekte ve bizim makinelerimizi kullanmaktadırlar. Trikoteks adı ile hizmet ve ürün kalitemizden hiç ödün vermeden; geçmişten gelen tecrübelerimizle ve geleceğe yönelik projelerimizle bu prensiplerimizi devam ettirmekteyiz. Trikoteks adı sektöründe kalitenin ve güvenin adı olmuştur. Sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn