Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

FREELİFE CAMBALKON VE KATLANIRCAM SİSTEMLERİ


Firma Adı :  
FREELİFE CAMBALKON VE KATLANIRCAM SİSTEMLERİ  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
ozan bakırcıoğlu
Telefon :  
2164419444
Faks :  
441 9 216
Adres :  
MALTEPE/İST
İlçe :  
Maltepe
İl :  
İstanbul (Anadolu Yakası)
E-Posta :  
freelife@katlanircamsistemleri.com
 
FreeLife kentli yaşamın gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak balkon, otel, havuz, villa, bar, cafe, gibi yaşamın oluşturduğu yerlerde, yapıların katlanır cam sistemleri ile kaplanmasını üstlendi. Camın bu vazgeçilmezliğinden yola çıkılarak yılların verdiği deneyimiyle 2003 yılında kurulan FreeLife insana değer ilkesinden ve gelişmiş kalite esaslarına dayalı bir anlayışla kısa zamanda sektörün lider firmalarından biri olmuştur. Çalışmaları sırasında en modern yöntemleri kullanan FreeLife beğenilerin ve gereksinimlerin sürekli değiştiği çağımıza uygun bilinç ve gelişen teknoloji ile eş zamanlı ilerlemektedir. Katlanır cam sistemleri sektöründe sağlam ve güvenilir adımlarla ilerleyen firmamızın değişmeyen ilkesi: Kalitesinden ödün vermeyen, eğitimli, deneyimli idari ve teknik kadrosuyla müşterilerimize doğru zamanda doğru ürünle cevap verebilmek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli referans veren müşteriler sağlamaktır.Firmamız için en büyük reklam müşteri memnuniyetidir.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn