Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

MARKOM KIRT. OFİS MAK. DÖK. HİZM. SER. SAN. LTD. ŞTİ


Firma Adı :  
MARKOM KIRT. OFİS MAK. DÖK. HİZM. SER. SAN. LTD. ŞTİ.  
Sektör :  
BİLGİSAYAR&YAZILIM / Bilgisayar satış firmaları
Firma Yetkilisi :  
ESRA ÇALIŞKAN
Telefon :  
2126598822
Faks :  
2126598826
Adres :  
İSTOÇ 17. ADA NO: 122
İlçe :  
Bağcılar
İl :  
İstanbul (Avrupa Yakası)
E-Posta :  
info@risomarkom.com
 
MARKOM LTD. ŞTİ. , deneyimi ile ofis makineleri, dokümantasyon hizmetleri ve bilişim sektöründe kısa zamanda, hizmet kalitesi ve doğru ürün sunumuyla Kendisini fazlasıyla ispatlamış bir kurumdur. Kurumun başarısı, etkisi tarihsel yönden de ele alındığında, realitesi tartışılmaz çalışanların profesyonel bakışından kaynaklanmaktadır. MARKOM LTD.ŞTİ. Temel üç ana ayaktan oluşmaktadır; 1-Printer cihazları ve çıktısı: Çağımızda doküman çıktılara bağlılık, en az sanal iletişim kadar kuvvetlenerek artmaktadır. Kullanıcıların doğru hizmeti alabilmeleri, ürün yelpazesinin genişliğinden dolayı zorlaşmaktadır. Bu konuda MARKOM’ un hedefi, kullanıcılarına alternatifleriyle birlikte en iyi hizmeti alabilmelerini sağlamaktır. 2-Var olan çıktıların çoğaltımı(fotokopi) : Bu fenomen yukarıdaki madde ile benzerdir. MARKOM bu konuda engin tecrübeye sahiptir. 3-Yoğun doküman çoğaltımı: Çağımızda matbaacılık, doküman yolu ile firmasal açıdan pazarda yer bulabilme ve var olan yerde kalabilme açısından önemli bir hizmet sektörüdür. MARKOM sahip olduğu ürünler açısından matbaacılığı kısmen ofislere taşımaktadır.
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn