Gelişmiş Arama
* Lütfen en az 1 alanı doldurunuz. Aramak istediğiniz firma ile ilgili bilgileri seçerek aramayı başlatabilirsiniz.
Günlük Döviz Kurları
Dolar Alış :
Dolar Satış :
Euro Alış :
Euro Satış :
SAYIN ÜYELERİMİZ ...... 100 TL + KDV FİRMANIZIN REKLAMLARINI VEREBİLİRİSİNİZ.. BİLGİ İÇİN REKLAM İLETİŞİM BÖLÜMÜNÜ TIKLAYINIZ.    

ÇELİKERLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ


Firma Adı :  
ÇELİKERLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.  
Sektör :  
YAPI & DEKORASYON / Yapı dekorasyon dizayn ve proje hizmetleri
Firma Yetkilisi :  
hakan yurtsever
Telefon :  
3784466205
Faks :  
3784466205
Adres :  
mehmet akifersoy caddesi no/ 4
İlçe :  
Ulus
İl :  
Bartın
E-Posta :  
info@celikerler.com
 
Bartın Kumluca da kökü 1800 yıllara dayanan ve sıcak demircilik ile iş hayatına başlayan şirketimiz babadan oğula geçerek 2003 yılında şirketleşme ihticacı duyarak ÇELİKERLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ünvanıyla kuruldu.çelik kontriksiyon üzerine çalışan çelikerler sektöründeki yurt içi ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ederek kendi alanında dünya sıtandartlarında kalite ve hizmet sunumunu şiar edinmiştir. Çelik konstrüksiyon uygulamalarında hizmet ağını genişleten ve çelik; minare, bina, çatı imalatlarıyla hizmet veren çelikerler çelik uygulamaların dışında,yangın merdiveni,otamatik kapı sistemleri,alçı dekarasyon,american siding dış cephe kaplamalarınıda hizmet pörtveyine ekleyerek ,müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet yelpazesini genişletmiştir. Çelikerler sadece kendi bölgesinde değil,yurdumuzun muhtelif bölgelerinde yaptığı Çalışmalarla,ÇELİKERLER kalite ve güvenini yurt sathına taşımıştır. Her çalışmasının ardından kalite ve güven çıtasını dahada yukarıya taşıyan çelikerler,imza attığı başarılı işlerin gururu ve referansı,tecrüesi ve deneyimli uzman kadrosuyla rotasını daha iyiden yana çevirmiştir. Bu rota üzerinde sektörün öncü şirketlerinden biri olmak azmindedir. Değerlerimiz ●Dürüst,ahlaklı ve istikrarlı olmak ●Müşteri odaklı olmak ● “Kaliteden” taviz vermemek ●Kendini yenilemek ●İşini severek yapmak ●Verimli olmak ●Takım ruhunu benimsemek ●Şirkette alınan kararlara uymak Misyonumuz ● Kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projeler ve kazanmış olduğu tecrübeler ile; Türkiye çapında edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden; sahip olduğu başarılı portföyünü geliştirerek; ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla; müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap verebilecek nitelikte,sağlam temeller üzerine oturmuş bir büyümeyi sağlamaktır. Vizyonumuz Mükemmel müşteri memnuniyeti ilkesi ile çelik konstrüksiyon alanında kaliteli ürünler kullanarak, hizmetlerin minumum maliyet ve maximum fayda ile sunulması ve fayda sunumu neticesinde müşteri memnuniyetlerini arttırarak sektörün devleri arasında yer almak. ÇELİKERLER ÇELİK KONSTRÜKSİYON İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak, müşteri memnuniyeti, müşteri istekleri, müşteri bütçesi, kısacası müşteri odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir. Her projesine ilk günkü heyecanıyla başlayan, takım ruhuna sahip ekibimiz, yüksek kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler sunmakta, müşteri memnuniyetini en büyük kazancı saymaktadır. Bilimsel çalışmaya son derece önem veren genç ve dinamik kadromuz, alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendini sürekli geliştirmekte, çelik konstrüksiyon uygulamaları konusunda Türkiye`’in öncü firmalarından biri olma özelliğini dünya çapında yayma yolunda hızla ilerlemektedir. Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, Ayrıntıların da bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz ve diyoruz ki;"FARKLI OLDUĞUMUZU BİLİYORUZ VE BU FARKI SİZİN DE YAŞAMANIZI İSTİYORUZ."
 

 


Ana Sayfa  |   Site Haritası  |  Sizlere Faydamız Nedir ?  |  Üyelik Şartları  |  İletişim & Reklamlar  |  Ödeme Bildirimi  |  Üye Ol  |  Şifremi Unuttum
Konnektör Theta healing
Tasarım Enerji Dizayn